Warunki zakupu mebli - „Szultka Furniture”

1. Po uzgodnieniu specyfikacji zamówienia firma „Szultka Furniture” wystawia fakturę proforma. Na fakturze określona jest wartość brutto zamówionego towaru. Oferta przedstawiona na fakturze obowiązuje do 7 dni od daty jej wystawienia.

2. Jeżeli w tym okresie klient dokona potwierdzenia zakupu oraz wpłaci zaliczkę w wysokości 20% wartości faktury to cena i meble zostaną zarezerwowane na okres do 90 dni.

3. Jeżeli w tym okresie klient dokona potwierdzenia zakupu oraz wpłaci zaliczkę w wysokości 40% wartości faktury to cena oraz meble zostaną zarezerwowane na okres do 180 dni.

4. Jeżeli w tym okresie klient dokona potwierdzenia zakupu oraz wpłaci zaliczkę w wysokości 60% wartości faktury to cena oraz meble zostaną zarezerwowane na okres do 360 dni.

5. Firma „Szultka Furniture” ma prawo zatrzymać część lub całą wpłaconą zaliczkę po rezygnacji klienta z wcześniej potwierdzonego zamówienia. Zależy to od tego, czy meble z których kupna klient zrezygnował są w stałej ofercie firmy „Szultka Furniture”, czy też zostały wykonane na indywidualne zamówienie.

6. Klient w ramach wpłaconej zaliczki może zmodyfikować swoje zamówienie, jeżeli modyfikacja ta nie dotyczy mebli wykonywanych na osobiste życzenie klienta.

Formy płatności - „Szultka Furniture”

1. W przypadku transportu mebli za pośrednictwem firmy „Szultka Furniture” należność, która pozostaje do zapłaty może być uiszczona przelewem w dniu dostawy. Klient powinien przesłać potwierdzenie dokonania przelewu na adres szultka@ekskluzywnydom.pl jeszcze przed przybyciem samochodu dostawczego lub okazać je pracownikom, którzy przyjadą z meblami. Dokument ten należy przedstawić przed rozładunkiem mebli.

2. Przy dostawie mebli za pośrednictwem firmy spedycyjnej należność, która pozostaje do zapłaty może być wręczona kurierowi.

3. Istnieje także możliwość kupna mebli w systemie ratalnym „Żagiel S.A”.

- Więcej informacji o procedurze sprzedaży ratalnej znajdziesz na stronie – SPRZEDAŻ RATALNA firmy Szultka Furniture

 
Szultka Furniture: ekskluzywne meble - żyrandole kryształowe - meble stylowe | Mapa strony | Google+