Zakup w systemie ratalnym firmy "Żagiel S.A."

1. Oferta sprzedaży w systemie ratalnym dla wszystkich produktów firmy "Szultka Furniture" -

Przed zakupem danego produktu firmy „Szultka Furniture” możesz sprawdzić ofertę sprzedaży ratalnej klikając na przycisk:

Dzięki tej opcji możesz samodzielnie wyliczyć korzystną dla Ciebie opcję ratalną ( wystarczy, że podasz łączną kwotę zakupu, ilość rat/okres kredytowania oraz ewentualną wpłatę własną ).

2. Zakup towaru w systemie ratalnym -

Jeżeli jesteś zdecydowany/na na zakup ratalny, skontaktuj się ze sprzedawcą i poinformuj go o chęci kupna w takim systemie. W sytuacji gdy samodzielnie wyliczyłeś/aś najbardziej odpowiadającą Ci ofertę przedstaw ją sprzedawcy. W przypadku gdy nie wyliczyłeś/aś jeszcze takowej oferty poproś sprzedawcę o przygotowanie jej podając mu istotne informacje takie jak: ilość rat, wartość towaru oraz ewentualna wpłata własna.

Po otrzymaniu odpowiednich informacji sprzedawca prześle Ci drogą mailową specjalnie wygenerowany link, po którego kliknięciu zostaniesz przeniesiony/na na specjalnie przygotowaną stronę z formularzem do wypełnienia danych.

Po wypełnieniu formularza wystarczy kliknąć przycisk potwierdzający, aby formularz został wysłany do firmy „Żagiel S.A.”

3. Telefon od konsultanta firmy "Żagiel S.A." -

W ciągu 24h konsultant skontaktuje się z Tobą i poprosi o podanie dodatkowych danych – WAŻNE JEST, ABYŚ W TYM MOMENCIE POSIADAŁ/A PRZY SOBIE DOWÓD OSOBISTY.

Konsultant przekaże Ci decyzję kredytową oraz wyśle kuriera z dokumentami do podpisania.

Listę dokumentów jakie powinieneś/powinnaś mieć przy sobie, kiedy odwiedzi Cię kurier w sprawie podpisania umowy znajdziesz pod tym adresem - http://www.zagiel.com.pl/kalkulator/dokumenty.html

UWAGA: Jeżeli chciałbyś/chciałabyś podpisać umowę w placówce firmy „Żagiel S.A.” – konsultant wskaże Ci najbliższy oddział w Twojej okolicy.

4. Przyjazd kuriera -

Umowę o kredyt podpisz pełnym imieniem i nazwiskiem w wyznaczonym miejscu oraz dołącz dokumenty jakie wcześniej przygotowałeś/aś.

5. Dostawa towaru -

Kiedy umowa zostanie podpisana jest ona zwrócona do placówki firmy „Żagiel S.A.”. Tam jest sprawdzona jeszcze raz w celu weryfikacji podanych dokumentów. Po weryfikacji, zostajesz poinformowany, iż został Tobie przyznany kredyt.

Gdy otrzymasz informację o wyniku weryfikacji skontaktuj się ze sprzedawcą w celu ustalenia terminu dostawy zamówionego przez Ciebie towaru.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze sprzedawcą lub firmą „Żagiel S.A.”.

 
Szultka Furniture: ekskluzywne meble - żyrandole kryształowe - meble stylowe | Mapa strony | Google+