O firmie „Szultka Furniture”

Firma „Szultka Furniture” powstała z marzenia i wizji o byciu cudownym miejscem, gdzie można kupić meble do aranżacji ekskluzywnych, wyjątkowych wnętrz. Jej założycielem jest Pan Stanisław Szultka, który już, jako młody mężczyzna zwiedzając wiele krajów poznawał nowych ludzi, kulturę i architekturę. Doświadczenia te w miarę upływu czasu rozwijały jego horyzonty pojęcia piękna.

Pan Stanisław jest osobą twórczą, kochającą modę, projektowanie i innowację. Wrażliwy i troskliwy wobec innych, poświęca się rodzinie, pracownikom i klientom. W pracy wspiera go żona Alina oraz dwóch synów, którzy pomagają rozwijać Ojcu jego marzenia i cele.

Prezes firmy Stanisław Szultka siedzący na stylowej sofie.

„Szultka Furniture” osiągnęła sukces poprzez zaangażowanie i zrozumienie potrzeb swoich klientów. Zdobyliśmy zaufanie ludzi zadowolonych z dostarczania im na czas wymarzonych produktów. Obecnie posiadamy bogatą ofertę mebli do sypialni, jadalni, salonu, łazienki wzbogaconą dodatkowo o żyrandole, lampy, pościel i inne ekskluzywne dodatki.

Większość produktów posiadamy na stanach magazynowych i czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki.

Prezes firmy Szultka Furniture i zestaw klasycznych mebli gabinetowych
Synonim Luksusu

Wirtualny katalog o dobrach luksusowych.
Logo portalu o biznesie i ekskluzywnych dobrach.

Przeglądając wyniki wyszukiwania w "Google" na słowo "luksus" natrafiłem na bardzo ciekawą stronę internetową sygnowaną przez luksusowe marki. Moją uwagę zwrócił przede wszystkim jej piękny design. Po przejrzeniu zawartości całej strony byłem pod wrażeniem czystości przekazu i bogactwa informacji. Dlatego podjąłem natychmiast decyzję, aby zaprezentować ofertę Szultka Furniture na tym portalu.

Synonim Luksusu to portal, który powstał z myślą o osobach, które cenią sobie dobra luksusowe, wyselekcjonowane spośród ogromu towarów i usług zalewających polski rynek. Znajdą tam Państwo bogaty wybór produktów sygnowanych przez luksusowe marki, idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Zapraszam na stronę http://www.synonimluksusu.pl/

SZULTKA FURNITURE

Nasze szczęście zależy od naszego zdrowia.

Kiedy oprowadzam moich klientów po salonie wystawowym Szultka Furniture, udziela mi się często ich zachwyt nad meblami, które mogą tutaj zobaczyć. Często pada wtedy pytanie, w jaki sposób powstają tak piękne meble. Muszę wtedy opowiedzieć trochę dłuższą historię, która zaczyna się pod koniec lat 80 od powstania Firmy Szultka Sport.
Produkując maszyny do ćwiczeń fizycznych, zawsze miałem świadomość, że nie są to produkty pierwszej potrzeby w życiu człowieka. Wydawało się, że w miarę upływu lat świadomość ludzi, jakie znaczenie dla ich zdrowia ma dobra kondycja fizyczna, będzie wzrastać.

Prezes firmy Stanisław Szultka z żoną Aliną.
Tak się jednak nie działo, gdyż natura człowieka jest taka, że kiedy ma do wyboru wygodny fotel i ćwiczenia fizyczne, to prawie zawsze wybierze fotel. Takie myślenie ludzi sprowokowało w jakiś sposób powstanie innej mojej firmy – Szultka Furniture. Ale nie tylko to, bo świat epoki, która odeszła, zawsze mnie fascynował. W powstanie i rozwój Szultka Furniture włożyłem wiele lat ciężkiej pracy i pełnego zaangażowania.
Przez lata powstawały kolejne piękne meble do sypialni, jadalni, pokoju wypoczynkowego. Przez cały ten okres wysiłku dla rozwoju wielu moich Firm, nie zapominałem o tym, w moim życiu najważniejsze dla mnie jest moje zdrowie. W pewnym momencie postanowiłem napisać artykuł, który ukazał się w wielu czasopismach a który ma tytuł "Nasze szczęście zależy od naszego zdrowia".

Ten artykuł miał nas sprowokować, abyśmy zatrzymali się na chwilę i zastanowili się, czy praca i zarabianie pieniędzy to jest jedyny cel naszego życia.


Oczekiwana przez wielu naszych klientów, ale także przez Pana Stanisława Szultka sypialnia model R54 i jadalnia model D54 wreszcie zostały wprowadzone do stałej oferty firmy „Szultka Furniture”. Projektowanie tej sypialni i jadalni rozpoczęło się na początku 2009 roku. Inspiracją do rozpoczęcia prac był film pt. „Idealny mąż”, który jest ekranizacją sztuki Oscara Wilde’a. Część akcji tego filmu toczy się w przepięknych, pałacowych wnętrzach Anglii końca XIX wieku. Mamy nadzieję, że ciężka praca wielu ludzi, którzy przyczynili się do powstania tej pięknej kolekcji zostanie doceniona przez naszych klientów. Właściciel firmy, Pan Stanisław Szultka z wielką przyjemnością będzie oprowadzał gości po salonie wystawowym i być może niektórym z nich opowie historię, jak powstała nowa kolekcja mebli inspirowana pięknem minionej epoki.

Zobacz kilka zdjęć zrobionych w trakcie przygotowań do sesji fotograficznej nowej sypialni model R54.

Wrzesień, 2010

Hangzhou, Chiny — w sierpniu 2010 roku firma „Szultka Furniture” wraz z chińskimi partnerami otworzyła pierwszy w tym kraju salon wystawowy. Na powierzchni 1500 mkw. prezentujemy ofertę naszych ekskluzywnych mebli i pozostałego asortymentu.

Dzięki otwarciu salonu w Hangzhou - bogatym i wielkim mieście, firma „Szultka Furniture” chce wejść na największy i najszybciej rozwijający się rynek dóbr luksusowych na świecie. W nowo otwartym salonie pokazano najbardziej ekskluzywne modele mebli do sypialni, jadalni oraz salonu. Każda kolekcja mebli stanowi osobne pomieszczenie, podobnie jak to jest w innych salonach wystawowych firmy „Szultka Furniture” na całym świecie.

W otwarciu salonu wzięli udział przedstawiciele miejscowych władz i biznesu. Wydarzenie to było, również relacjonowane przez miejscowe radio i stacje telewizyjne.

Właściciel firmy, Pan Stanisław Szultka ma nadzieję, że jest to pierwszy krok do otwarcia od 20 do 30 podobnej wielkości sklepów w Chinach.

Mieszkańcy Chin kochają europejski styl mebli, który króluje w ofercie firmy „Szultka Furniture”. Pan Stanisław Szultka ma nadzieję, że wiele pięknych rezydencji, które obecnie buduje się w Chinach, zostanie wyposażone w meble produkowane przez jego firmę.

SZULTKA FURNITURE

Zdjęcie salonu wystawowego ekskluzywnych mebli.

Współpraca reklamowa

W maju 2009 r. firma „Szultka Furniture” podjęła współpracę reklamową z wiodącym czasopismem biznesowym „Portfel.pl” .

„Portfel.pl” jest ogólnopolskim dwumiesięcznikiem, którego misją jest wspomaganie polskiej przedsiębiorczości poprzez upowszechnianie innowacyjnych i praktycznych rozwiązań biznesowych.

Na łamach czasopisma można znaleźć artykuły dotyczące dziedzin nierozerwalnie związanych z przedsiębiorczością: finanse, gospodarka, firma, dotacje, prawo, prestiż, ekologia, kraj oraz świat. Czytelnicy znajdą w nim najnowsze wiadomości gospodarcze oraz wywiady przeprowadzane z liczącymi się ludźmi świata biznesu.

„Portfel.pl” to także biznesowy portal internetowy, za pośrednictwem, którego udostępniane są interesujące narzędzia analizy rynku.

SZULTKA FURNITURE

Logo portalu o biznesie i ekskluzywnych dobrach.

Kampania reklamowa w Dubaju

Firma „Szultka Furniture” od dłuższego czasu prowadzi kampanię reklamową swojej oferty mebli ekskluzywnych na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie przerwaliśmy jej także w 2008 i 2009 roku, gdy gospodarka światowa została ogarnięta kryzysem. Wręcz przeciwnie, zintensyfikowaliśmy nasze działania, aby w jeszcze większym zakresie wejść na rynek ZEA. Najbardziej obiecującym miastem w tym regionie, z którym oczywiście wiążemy wielkie nadzieje jest Dubaj.

Pomimo kryzysu kontynuowane są tam ogromne inwestycje, w tym także w infrastrukturę mieszkaniową. Szczególnym miejscem na mapie Dubaju dla takiej firmy jak „Szultka Furniture”, jest „Marina Dubai” oraz „Palma Jumeirah”. „Marina Dubai” to dzielnica Dubaju, gdzie na powierzchni około 25 akrów powstaje wspaniałe osiedle z ponad 200.000 mieszkań. Wyposażenie nawet małego ułamka mieszkań na tak prestiżowym rynku jest wyzwaniem dla każdej liczącej się na świecie firmy wyposażenia wnętrz. Mamy nadzieję, że realizowane obecnie pierwsze kontrakty w dzielnicy „Marina Dubai” oraz „Palma Jumeirah” będą z powodzeniem kontynuowane.

SZULTKA FURNITURE

Zdjęcie przedstawiające ekskluzywne apartamenty w Dubaju.

Reklama Prasowa

Magazyn „Wnętrza”, 2009 r. - reklama mebli do sypialni model R52.

SZULTKA FURNITURE

Czasopismo o stylowych wnętrzach domów.

Reklama Prasowa

Magazyn "Rezydencje" wydanie IV – firma „Szultka Furniture” przedstawia tam swoją ofertę mebli luksusowych - 'Złota Kolekcja'

SZULTKA FURNITURE

Czasopismo o ekskluzywnych meblach i wnętrzach.

Reklama Prasowa

Magazyn "Świat Rezydencji, Wnętrz i Ogrodów" wydanie V – firma „Szultka Furniture” przedstawia tam reklamę swojego zestawu mebli do sypialni R52.

SZULTKA FURNITURE

Czasopismo o stylowych meblach oraz wnętrzach.

Reklama Prasowa

Magazyn „Rezydencje” wydanie II – firma „Szultka Furniture” przedstawia tam swoją ofertę mebli ekskluzywnych 'Złota Kolekcja'. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

SZULTKA FURNITURE

Czasopismo o luksusowych meblach i wnętrzach.

Kokosowa Konkwista

Magazyn „Just Quality” wydanie 9 strona numer 39 – artykuł przedstawiający krótką historię firmy „Szultka Fitness” oraz „Szultka Furniture”. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciem z magazynu oraz artykuł poświęcony naszym markom.

SZULTKA FURNITURE

Magazyn o ekskluzywnych dobrach materialnych.

LuxuryGods

Z przyjemnością informujemy, że na portalu www.luxurygods.pl ukazał sie artykuł opisujący ekskluzywne meble do jadalni model GF-D-3. Jest to kolejne wyróżnienie naszej firmy zaprezentowane na portalu internetowym piszącym o luksusowym stylu życia.

Artykuł można znaleźć tutaj: http://www.luxurygods.pl/art-design/jadajac-u-czartoryskich/

SZULTKA FURNITURE

Portal o dobrach luksusowych takich jak ekskluzywne meble.

LuxClub

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem napisanym w serwisie „LuxClub” na temat naszej firmy - http://luxclub.pl/kat,1016259,wid,10833694,wiadomosc.html?ticaid=6789e.

„Rezydencje rodem z Dynastii w sercu Borów Tucholskich? Apartamenty dla szejków pod Chojnicami? Żyrandole z najlepszych [..]”

SZULTKA FURNITURE

Portal o ekskluzywnym stylu życia.

Dalsza Ekspansja w kierunku DUBAJU

Firma „Szultka Furniture” informuje, iż została ponownie wybrana, jako jedna z nielicznych firm do wyposażenia nowego kompleksu apartamentowców „AL ARABI”. Termin dostawy mebli na wyposażenie salonu oraz sypialni przewidziany jest na połowę 2010 roku.

SZULTKA FURNITURE

Ekskluzywne apartamenty w Dubaju.

Nowa Kolekcja Sof

Z ogromną satysfakcją informujemy, że pod koniec ubiegłego roku zakończyliśmy projektowanie i wykonanie nowej kolekcji sof. Było to dla nas tym bardziej ekscytujące, że sofy te były projektowane dla dwóch kluczowych klientów - Państwa Putin oraz Beckham. Nowy zestaw sof już niedługo znajdzie się w stałej ofercie naszej firmy.

SZULTKA FURNITURE

Zdjęcie kolekcji angielskich sof od Szultka Furniture.

Podsumowanie roku 2008

Jak może Pan w krótkich słowach podsumować rok 2008 ?

Stanisław Szultka: Rok 2008 dla Szultka Furniture & Szultka Fitness był bardzo dynamicznym rokiem pod względem  [...]

Przeczytaj wywiad z Prezesem firmy Szultka Fitness/Szultka Furniture...»

SZULTKA FURNITURE

Prezes Szultka Furniture i klasyczne meble do gabinetu.

Reklama Prasowa

„Szultka Furniture” w porozumieniu z doradcami PR z „Gale Media Production” umieszcza pierwszą reklamę prasową w nowym czasopiśmie „Urządzamy Wnętrza”.

SZULTKA FURNITURE

Czasopismo o aranżacji stylowych wnętrz.

Reklama Prasowa

Dzięki współpracy z „Gale Media Production” firma „Szultka Furniture” zamieszcza nową reklamę prasową w czasopiśmie „Rezydencje” numer 6 / Listopad-Grudzień.

SZULTKA FURNITURE

Magazyn o ekskluzywnych wnętrzach.

Reklama Prasowa

Dzięki współpracy z „Gale Media Production” firma „Szultka Furniture” zamieszcza nową reklamę prasową w czasopiśmie „Rezydencje” numer 6 / Wrzesień-Październik.

SZULTKA FURNITURE

Magazyn o aranżacji ekskluzywnych wnętrz.

Wyposażenie Apartamentów w DUBAJU

Firma „Szultka Furniture” ma przyjemność powiadomić wszystkich swoich obecnych i przyszłych klientów, że po trudnych negocjacjach udało nam się zdobyć kontrakt na wyposażenie kilkunastu ekskluzywnych apartamentów w jednym z najbardziej prestiżowych osiedli mieszkaniowych w Dubaju.

W pokonanym polu pozostawiliśmy kilku znakomitych konkurentów z Europy i USA. Jesteśmy dumni z tego kontraktu oraz mamy nadzieję, że jest to dobry krok w kierunku nowych rynków zbytu.

SZULTKA FURNITURE

Ekskluzywne apartamenty w Dubaju.

Reklama Prasowa Maj 2008

Firma „Szultka Furniture” wspólnie z „Gale Media Production” przygotowała nową reklamę prasową dla magazynu „Exclusive Design” na miesiąc Maj 2008.

Christopher, główny designer w firmie „GMP” poświęcił ponad 30h, aby przygotować powyższą prezentację, na którą składała się profesjonalna sesja zdjęciowa w apartamentach „Szultka Furniture”, obróbka graficzna oraz konsultacje z Panem Stanisławem Szultka.

SZULTKA FURNITURE

Reklama klasycznych mebli firmy Szultka Furniture.

Kampania Reklamowa Szultka Furniture

Dzięki współpracy z firmą „Gale Media Production” cały czas prowadzimy bardzo skuteczną kampanię reklamową w czasopiśmie „Exclusive Design”, który jest magazynem kierowanym bezpośrednio do klienta i architektów wnętrz.

SZULTKA FURNITURE

Reklama stylowych mebli od Szultka Furniture.

Reklama Prasowa Szultka Furniture

W miesiącu sierpniu 2007 roku pojawiła się nowa reklama prasowa firmy „Szultka Furniture” w magazynie „Exclusive Design” wykonana przez „Gale Media Production”. Reklama przedstawia luksusowe meble „Złota Kolekcja” z naszej oferty oraz kierowana jest do klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania i niepowtarzalny wygląd każdego detalu mebla.

SZULTKA FURNITURE

Reklama ekskluzywnych mebli od Szultka Furniture.

Nowy model sypialni R25

Dzięki połączeniu myśli twórczej projektantów z Australii i Stanów Zjednoczonych w ofercie oddziału firmy „Szultka Furniture” powstał topowy model mebli stylowych do sypialni, który będzie przeznaczony na rynki Europy Zachodniej. Pierwsze instalacje sypialni RE-B-R25 zostały przeprowadzone w Niemczech, Austrii oraz Francji w łącznej ilości 80 zestawów.

SZULTKA FURNITURE

Stylowe meble do sypialni z oferty firmy Szultka Furniture.
 
Szultka Furniture: ekskluzywne meble - żyrandole kryształowe - meble stylowe | Mapa strony | Google+